Palu Evde Masaj Belfü

Bilinçli masörlerin uyguladığı masaj ile kişinin bile fark edemeyeceği oranda belirli bölgelere yapılan bası sayesinde vücutta bazı hormonların salınması sağlanmaktadır. Bu sayede bilinen veya bilinmeyen pek çok rahatsızlığın tedavisi yapılmaktadır. Akupunktur yerlerine yapılan ve tedavi prensiplerine benzer etki gösteren tekniklerle, salınan bu hormonlar hedef organda yapıcı etki göstermektedir.

Palu mutlu son evde

Bazen tedavi bazen de rahatlatıcı amaçla yapılan masaj ile kan dolaşımı hızlanmaktadır. Hızlanan kan dolaşımı birçok organ ve organele bol miktarda kan gitmesini sağlıyor.

Palu evde mutlu son

Kanda bulunan oksijen ve savaşçı kan hücreleri gittikleri dokularda yenileme ve onarım işlevi görmektedir. Böylece hasar gören dokuların tekrar eski haline gelme süreci hızlandırılmış oluyor.

Hızlanan kan dolaşımı sadece dokuları beslemekle kalmazken dokularda biriken atık maddeleri de vücuttan uzaklaştırmaktadır. Palu evde masaj . El, titreşim veya su ile yapılan masaj teknikleri ile cilt üzerinde mekanik etki oluşturmak cilt yüzeyinde ve cilt altı bağ dokusunda onarım ve yenilenme etkisi yapmaktadır. Dokudaki oksijenlenmeyi arttırdığı için teni canlandırmaktadır. Modern tıp tedavileri de de sıklıkla kullanılan bir mekanik yöntemdir.